RENOVÁCIA LASEROVÝCH TONEROV a ATRAMENTOVÝCH NÁPLNÍ

Ďalšou činnosťou, ktorú vykonávame je renovácia použitých tonerov z laserových tlačiarní, kopíriek, faxov a renovácia atramentových kartridží. Pokrývame požiadavky na všetky bežne dostupné laserové tonery a atramentové náplne.

Prostredníctvom vlastného internetového obchodu PrintPro.sk ponúkame svojim zákazníkom cenovo výhodné produkty ktoré sú výbornou alternatívou k častokrát finančne náročným originálnym náplniam a tak napomáhame znížiť prevádzkové náklady či už firmám alebo bežnému užívateľovi. Podľa požiadaviek dodáme aj originálne náplne.

K zákazníkom sa dostávajú vysokokvalitné renovované kazety, ktoré sú spracovávané najmodernejšou poloautomatizovanou technológiou, ktorá zaručuje požadovanú kvalitu počas celého procesu renovácie a je ukončená 100% testovaním všetkých produktov ktoré opustia výrobnú linku.
Našim zákazníkom vieme garantovať, že sa k ním dostanú renovované kazety len v špičkovej kvalite za bezkonkurenčnú cenu a v neposledom rade v bezpečnom a atraktívnom balení.

 Ak Vás zaujali naše produkty alebo služby tak nás kontaktujte a pridajte sa do veľkého zoznamu našich spokojných zákazníkov.

Tonery a náplne do tlačiarní